Říjen 2010

Wonder Girls

8. října 2010 v 14:58 | China4ewer
Wonder Girls je korejská dívčí skupina, která funguje od roku 2007. Jejich členky jsou Seon Mi (zpěvačka), Sun Ye (leaderka) Ahn So Hee (zpěvačka) Kim Yu Bin (raperka) a Park Ye Eun (zpěvačka). Byôa tam také Hyun- A, jejich bývalá raperka, která ale odešla ze skupiyn kvuli zdravotním potížím. Přidám sem fotky každé z nich, i Hyun-a a nejaká ta videa. Takže tady jsou
Yu Bin
Yu Bin
hyuna
Hyun-A. Sorry, že tu fotku dávam davkrát.
Park Ye Eun
Park Ye Eun.
Sun Mi
Seon Mi.
Sun Ye
Sun Ye
So hee
Ahn So Hee.
Tak, a teď ty videa. K písničce Tell me:
K písničce So Hot.
K písničce Stupid.
Mix Yu Bininých rapu:

Pár videí od S.H.E

3. října 2010 v 12:58 | China4ever |  S.H.E
Tohle video je k písničce Superstar. Muj druhý pokus ho sem dát.
Tohle je písnička Bie Shuo Dui Bu Qi, což je čínská verze písničky Everytime od Britney Spears.
Název tenhle písničky neznám, ale další videa přidám příště:DD.
Zaijian (čínsky ahoj při loučení)


Ella Chen

3. října 2010 v 12:33 | China4ewer |  S.H.E
Ella Chen má puvodní jméno Chen Chia Hwa. Má tři sourozence a narodila se 18.6.1981 na Taiwanu. Umí hrát na piáno a saxofon. Je nejstarší členkou čínské dívčí skupiny S.H.E.  Trio S.H.E (Ella Chen, Hebe Tian, Selina Ren) se zeznámili na talentové soutěži, do které Ellu tajně přihlásila její ségra :DD. Málem to tehdy vzdala, protože se bála výsměchu nad její povahou, která vubec nebyla dívčí.23.července 2003 byla hospitalizovaná v nemocnici kvůli pádu s třetího patra budovy a poranění svého boku o tři týdny později už byla opět v práci a připojila se k podporování páte desky S.H.E Superstar.V roce 2005 během filmování Tv dorama Reaching for the Stars si Ella omylem spálila ucho a kus vlasů o hořící svíčku a byla poslaná do nemocnice National Taiwan University Hospital kde se lečila dva dny a poté se vrátila zpátky na natáčení a to i s o 2cm kratšími vlasy u obou uší.
Od roku 2002 Ella vystupuje i jako herečka mezi její první počiny patřilo Tv dorama Magical Love kde si zahrála roli Julie a dokazala tím, že neumí jen dobře zpívat, ale i hrát.
V roce 2003 dostala Ella hlavní roli v tv dorama The Rose kde společně s ní hráli i zbyvající členky jejich kapely S.H.E Hebe i Selina.
Elle se tedy daří stejně  dobře jako zpěvačce i herečce , což dokazují uspěchy jak její kapely S.H.E tak i další role v Tv dramatech jako je Reaching for the Stars kde se opět potkala jak s Hebe tak Selenou, nebo její role Lu Rui Xi v Hana Kimi
Díky svému hlubokému hlasu dokonce dostala práci jako daberka v mandarínské verzi filmu Arthur a Minimojové kde dabovala Arthura.
Krom toho, že je Ella považovaná za divošku a s céle kapely S.H.E je považovana za mluvčí osobu je to taky členka s nejvyším počtem úrazu.
Ella Chen

Hebe Tian

2. října 2010 v 18:18 S.H.E
její pravé jméno je Tien Fu Chen. narodila se 30.3.1983. má staršího bráchu, no a když jí bylo 16 let, vystupovala v talentové show Guess Guess Guess show s hrou na flétnu. Než začela kariéru, říkala si Anita. Žila ve městě Hsinchu, ale když podepsala nahrávací smlouvu, odstěhovala se do Taibei.
Hraje na piano, flétnu a bubny.
Své velké solo na bubny předvedla na koncertě S.H.E Perfect 3 World Tour concerts.
Je majitelkou části Americko-mexické restaurace Sunny days, kterou provozuje její bratr v jejich rodném městě Hsinchu.
Hebe je oficialní hlavní tváří Švedské zubní společnosti Nobel Biocare pro celou Asii
Hebe má dva psy Tian-Bona a Gou-Goua.
Tian-Bon byl adoptován ze psího útulku  a Gou-Gou je jedno ze tří štěňátek Selinina psa Pinky.
V červnu roku 2009 S.H.E dohromady vydalio knihu 3 Spas of Love a Hebe je autorkou části s knih.
Složila rapovou část k písni Ni Kuai Le Wo Sui Yi s třetího alba S.H.E.
Na desáte album S.H.E Shero napsala text k písni Say You Love Me.
Na soundtrack k Tv dorama Bull Fighting složila text písně Too late a společně se svou spoluhráčkou s kapely Ellou se podílela na vzniku písně Love Crazy ke, které složila text a Ella hudbu.
Píseň později darovali svým starším kolegům kapele Power Station jako zplacení dluhu, že jim oni darovali na první albu píseň Freezer.
Tohle je video k písničke Zhong guo hua.
Hebe Tian
Tohle je Hebe.

Selina Ren

2. října 2010 v 17:59 | China4ever |  S.H.E
Jméno:Jen Chia-Hsuan
Datum narození:31.10.1981
Rodina:otec herec Ren Min Ting a sestra Kirsten Ren
Selina je Taiwanská herečka, spisovatelka, zpěvačka a členka dívčí kapely S.H.E kde krom ní učinkuje Ella Chen a Hebe Tian.
jméno Selina  získala díky testu osobnosti, který jí byl předložen její nahravací společností HIM Management Co. a má to znamenat Jemná a dá se vyjádřit dvěma způsoby buď právě jako Selina, nebo také jako Selena.
Selina si nakonec vybrala verzi Selina z jednoduchého důvodu, prostě proto, že se jí to lépe říkalo.
8.Srpna 2000 společnost HIM International Music vyhlásila soutěž o nejhezčí a nejtalentovanější dívku, protože hledali nové talenty se, kterýými by mohli uzavřít nahrávací smlouvy.
Selina mladší sestra Kirsten ren se chtěla moc zůčastnit, ale byla na soutěž ještě příliš mladá a tak se na místo Kirsten soutěže zůčastnila Selina.
Na začátku bylo kolem 1000 uchazečů až na konec zbylo jen sedm kteří se dostali do finálových kol.
Tady se poprvé vytvořilo trio S.H.E, protože soutěže se neučastnila jen Selina, ale i Ella a Hebe zbylé členky kapely.
Nahávací společnost nakonec nechala podepsat smlouvu všecm sedmy finalistům, ale absolutní vítězkou soutěže byla právě Selina, která zaujala porotce už v prvním kole kdy zpívala písničku 
'Before I Fall In Love od čínské zpěvačky Coco Lee.
Během soutěže také zpívala píseň Reflection z Disneyho verze filmu Mulan, kterou v originále zpívá Christina Aguillera a finále završila písní The Closest Stranger.
Vzhledem k nervozitě v posledním kole museli Selinu volat na jeviště dvakrát, a když jí nakonec vyhlásily jako vítězku sama tomu dlouho nemohla uvěřit, vzhledem k tomu, že ostatní soutěžící byli zavoláni jen jednou.
V každém případě všechny tři budoucí členky formace S.H.E po skončení soutěže podepsali dohromady smlouvu s HIM International Music.
11.června 2004  Selina maturovala na škole  National Taiwan Normal University (elitní vzdělávací institut na Taiwanu) s titulem bakalář v oboru občanská výchova a vedení.
V září 2006 vydala svou první knihu s názvem Selina Loves Beading , která měla naučit čtenáře jak používát korálky jako součast designu.
Krom písniček, které nazpívala se svou kapelou S.H.E nazpívala i prá duetu s hvězdami jako je Wang Li Hong.
Právě spolupráce s Li Hongem byla tak uspěšná, že se kolem vytvořili pomluvy o tom, že Selina Li Honga sváděla.
V té době plačící Selina svolala tiskovou konferenci na očištění svého jména.
29.Května 2010 na koncertě S.H.E v Taipei Areně Selina veřejně přiznala, že chodí s právníkem Richardem Chongem.

zajímavosti

Ve volném čase nakupuje a jen tak si zpívá
Když byla Selina malá nesnášela psy, ale jakmile poznala Ellu a Hebe, které obě měli pejsky tak si taky pořídila jednoho jmenuje se Pinky podle její oblíbené barvy.

Článek jsem zkopírovala z blogu www.loversoff.blog.cz.
Selina Ren
Tohle je Selina

Fajn...takže ni hao.

2. října 2010 v 17:48 | China4ever
Ni hao (čínsky ahoj) lidi.
Nečekám, že sem někdo bude chodit. Snad vám adresa říká o čem to bude, jo?
Kdyby ne, nevadí. Bude to o čínských hudebních skupinách jako například S.H.E, nebo tak. A nebo o korejských, jako například Wonder Girls. Tenhle blog je jeden z mnohých, co píšu. A možná ho co nevidět zruším, nebo mně to nebude bavit.
Zaijian
P.S. Pokud vám názvy jako Wonder Girls nebo S.H.E nic neříkaj, tak tady jsou fotky.
S.H.E
S.H.E- zleva:Ella Chen, Selina Ren, Hebe Tian
Wonder Girls
Wonder Girls: ještě je neumím rozeznat, ale jmenují se Seon Mi, Kim Yu Bin, Min Sun Ye, Ahn So Hee a Park Ye Eun. Yu Bin u nich ale vždycky nebyla, dřív tam byla Hyun-A, ale ona skupinu opustila.
Hyun-A
Tohle je Hyun-A.
Girls Generation
Tuhle skupinu jsem sice nezmiňovala, ale jmenují se Girls Generation. Jména tam máte.