Ella Chen

3. října 2010 v 12:33 | China4ewer |  S.H.E
Ella Chen má puvodní jméno Chen Chia Hwa. Má tři sourozence a narodila se 18.6.1981 na Taiwanu. Umí hrát na piáno a saxofon. Je nejstarší členkou čínské dívčí skupiny S.H.E.  Trio S.H.E (Ella Chen, Hebe Tian, Selina Ren) se zeznámili na talentové soutěži, do které Ellu tajně přihlásila její ségra :DD. Málem to tehdy vzdala, protože se bála výsměchu nad její povahou, která vubec nebyla dívčí.23.července 2003 byla hospitalizovaná v nemocnici kvůli pádu s třetího patra budovy a poranění svého boku o tři týdny později už byla opět v práci a připojila se k podporování páte desky S.H.E Superstar.V roce 2005 během filmování Tv dorama Reaching for the Stars si Ella omylem spálila ucho a kus vlasů o hořící svíčku a byla poslaná do nemocnice National Taiwan University Hospital kde se lečila dva dny a poté se vrátila zpátky na natáčení a to i s o 2cm kratšími vlasy u obou uší.
Od roku 2002 Ella vystupuje i jako herečka mezi její první počiny patřilo Tv dorama Magical Love kde si zahrála roli Julie a dokazala tím, že neumí jen dobře zpívat, ale i hrát.
V roce 2003 dostala Ella hlavní roli v tv dorama The Rose kde společně s ní hráli i zbyvající členky jejich kapely S.H.E Hebe i Selina.
Elle se tedy daří stejně  dobře jako zpěvačce i herečce , což dokazují uspěchy jak její kapely S.H.E tak i další role v Tv dramatech jako je Reaching for the Stars kde se opět potkala jak s Hebe tak Selenou, nebo její role Lu Rui Xi v Hana Kimi
Díky svému hlubokému hlasu dokonce dostala práci jako daberka v mandarínské verzi filmu Arthur a Minimojové kde dabovala Arthura.
Krom toho, že je Ella považovaná za divošku a s céle kapely S.H.E je považovana za mluvčí osobu je to taky členka s nejvyším počtem úrazu.
Ella Chen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama